Time to Talk pro učitele 2. díl Sarah Peters Tomáš Gráf

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

• Vyhovuje mi.
  • , zakúpené v kníhkupectvo Golem

• najlepšie jazykové knihy, s akými som sa kedy stretla
    • Ak sa chce niekto učiť AJ, NJ rozhodne odporúčam knihy od tohto od polyglotu :)

100% spokojnosť, vrelo odporúčam

Autor
Nakladateľstvo
Polyglot
Počet strán

Učebny? súbor Time to Talk predstavuje komplex štyroch na seba nadväzujúcich a navzájom prepojeny?ch dielov so stúpajúcou náročnosťou tak ako v oblasti jazykovy?ch zručností, tak i jazykovy?ch prostriedkov. Učebnica je určená záujemcom o

• , zakúpené v MegaKnihy.sk

• Vyhovuje mi.