Pravopisné finty - Viera Spišáková

Túto ojedinelú pomôcku ocení každý, kto bojuje so slovenským pravopisom. S jej pomocou zvládnete pravopis ľahko a bez drilovania nudných poučiek...
Doprava 2,99 €,Do týždňa
Doporučená ponuka vydavatel.sk

Na sklade • 1 variant1,49 €85 % • 24 790 recenziíĎalšie informácie
8 dní • 1 variant2,29 €98 % • 19 545 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €98 % • 11 103 recenziíĎalšie informácie

Rok vydania
2016
Počet strán

• , zakúpené v preskoly.sk

• Konečne niečo vhodné pre mňa.

V čase ked som chodila do školy by sa mi takéto finty zišli. Preto dúfam, že táto pomôcka bude pre moje deti veľkým prínosom a nebudu mať problémy v škole ako ja.

• Výborne spracované.
  • , zakúpené v Najlacnejšie knihy

• Výborna pomôcka na zlepšenie gramatiky pre môjho syna.

Autor
Počet strán

Do týždňa • 1 variant2,99 €97 % • 4 911 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantDarček3,36 €90 % • 4 669 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v preskoly.sk

• Konečne niečo vhodné pre mňa.

• Výborne spracované.
  • , zakúpené v Najlacnejšie knihy

• Výborna pomôcka na zlepšenie gramatiky pre môjho syna.
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Do týždňa • 1 variant2,99 €97 % • 4 911 recenziíĎalšie informácie
    Do 3 dní • 1 variantDarček3,36 €90 % • 4 669 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v preskoly.sk

Ambiciózny projekt, ale v zasade mi to pripadá ako pokus vymýšľať kvázi pravidlá, ktoré deti môžu viac pomýliť. V škole od nich chcú niečo vedieť a táto knižka by im mala pomôcť, mne sa však finty zdajú prekombinované. Grafika je dosť detská a farebná - možno pre prvý stupeň, ale výklad fínt je skôr pre druhý stupeň. Učenie nezjednodušia. Reklama vyzerá lepšie ako skutočnosť. Žiaľ, cena zodpovedá obsahu a kvalite. Na Slovensku máme mnoho šikovných ilustrátorov, je škoda, že ich autori tohto projektu nevyužili, aby zatraktívnili obsah.

• , zakúpené v preskoly.sk

Veľmi dobrá kniha nielen pre žiakov ale aj dospelých. Odporúčam ju všetkým.

• super poučná kniha
  • , zakúpené v preskoly.sk

Zaujímavo, ako sa dá zvládnuť pravopis.

• pomôcka pre dieťa

jednoduché , výstižné rady