Grammar practice 1 Juraj Belán

Cvičebnica anglickej gramatiky pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Výborný pomocník na precvičenie gramatiky. Žiakom, študentom a učiteľom poskytuje bohatý zdroj...
Doprava 2,99 €,Do týždňa

Didaktis

• , zakúpené v alterego.sk

• Dobrá cvičebnica.
  • , zakúpené v vydavatel.sk

Bohužiaľ som potrebovala viac výtlačkov, ale už boli vypredané. Nikde som ich už na internete nevedela zohnať.

• , zakúpené v moja-kniha.sk

• Neda sa zohnať

Tato kniha je vynikajucou cvičebnicou AJ, surne ju potrebujem, ale obchod moja kniha , mi ju nedoručil,čim som stratila hodne času pozhanať ju inde.

Počet strán
Autor
Juraj Belán
Nakladateľstvo
Didaktis

Cvičebnica anglickej gramatiky pre začiatočníkov a mierne pokročilých.

Výborný pomocník na precvičenie gramatiky. Žiakom, študentom a učiteľom poskytuje bohatý zdroj doplňovacích cvičení usporiadaných do 65 gramatických celkov so zameraním na problémové oblasti.

Výhodou je, že použité slovíčka, frázy a vety vychádzajú zo živého hovorového jazyka, a tak súčasne podporujú rozvoj komunikácie, slovnej zásoby a frazeológie.

Riešenia cvičení tvoria samostatnú prílohu každého dielu.

Publikácia je určená žiakom vyšších ročníkov základných škôl, študentom stredných a jazykových škôl i samoukom.

Do týždňa • 1 variant2,99 €96 % • 4 905 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v alterego.sk

• Dobrá cvičebnica.
  • , zakúpené v vydavatel.sk

• , zakúpené v moja-kniha.sk

• Neda sa zohnať

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Do týždňa • 1 variant2,99 €96 % • 4 905 recenziíĎalšie informácie